BS5-MS-314713 mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja | Kraków, Mistrzejowice, Mistrzejowice, Bohaterów Września |
| Rodzaj budynku | blok |
| Pow. całkowita [m2] | 82.97 m² |
| Piętro | 2p |
| Liczba pięter w budynku | 9 |
| Liczba pokoi | 4 |
| Cena garażu | 60000 |
| Cena | 1 250 000 PLN (15 066 PLN / m²) |
|
4 pokoje | 82,97 m² | 2 balkony | budynek z 2022 r. | os. Bohaterów Września Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,97 m², położone na 2. piętrze budynku z 2022 roku przy os. Bohaterów Września w Krakowie. Najważniejsze informacje: 4 pokoje, w tym pokój dzienny z aneksem kuchennym, trzy niezależne pokoje, powierzchnia 82,97 m², 2. piętro w budynku z 2022 roku, budynek 9-piętrowy, mieszkanie dwustronne, dwa balkony, łazienka i osobne WC, garderoba, drewniane podłogi, klimatyzacja w salonie, miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 60 000 zł. Mieszkanie ma funkcjonalny, dwustronny układ. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech osobnych pokoi, łazienki, oddzielnego WC, przedpokoju, garderoby oraz dwóch balkonów. Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym i ma wyjście na balkon. W tej części znajduje się miejsce na stół oraz część wypoczynkową. W salonie zamontowana jest klimatyzacja. Kuchnia wykonana jest w zabudowie i wyposażona w sprzęt AGD. W mieszkaniu zastosowano drewniane podłogi. Łazienka mieści wannę wolnostojącą, prysznic, umywalkę oraz miejsce na pralkę. Dodatkowym udogodnieniem jest osobne WC. Trzy niezależne pokoje są ustawne i dają możliwość różnej aranżacji. Garderoba zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania. Do mieszkania oferowane jest miejsce postojowe w garażu podziemnym, dodatkowo płatne 60 000 zł. Lokalizacja zapewnia dobry dostęp do komunikacji miejskiej i podstawowej infrastruktury. Pętla tramwajowa Os. Piastów znajduje się około 500 m od budynku, a najbliższy przystanek autobusowy około 270 m. W pobliżu znajduje się sklep Market Point — około 200 m. Szkoła Podstawowa nr 89 oddalona jest o około 1,2 km. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji mieszkania.