BS5-GS-314948 działka na sprzedaż
| Lokalizacja | Kraków, Nowa Huta, Nowa Huta, Wańkowicza |
| Przeznaczenie działki | inna |
| Pow. całkowita [m2] | 1476.00 m² |
| Wymiary działki | 19,5x75 m m |
| Cena | 580 000 PLN (393 PLN / m²) |
Unikalna okazja! Zamieszkaj nieopodal Zalewu Nowohuckiego – Dom z ogromnym potencjałem w sercu zielonej oazy KrakowaMarzysz o własnym domu z wielkim ogrodem, ale nie chcesz rezygnować z wygód, jakie daje miasto? Szukasz miejsca cichego, otoczonego zielenią, a jednocześnie świetnie skomunikowanego? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie. Prezentujemy wyjątkową nieruchomość przy ul. Melchiora Wańkowicza w Krakowie. To rzadko spotykana szansa na rynku – działka położona w całości w terenie zieleni parkowej, na której już znajduje się budynek mieszkalny. Dlaczego to absolutna perełka inwestycyjna?Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), obszar ten to tereny zieleni parkowej, co gwarantuje, że w Twoim sąsiedztwie nie wyrośnie nagle gęste osiedle bloków. Niepodważalnym atutem tej działki jest jednak istniejąca zabudowa. Plan miejscowy pozwala na jej gruntowny remont, co daje nowemu właścicielowi unikalne i w pełni legalne prawo do zamieszkania w tej kameralnej, zielonej strefie Nowej Huty! Kluczowe parametry nieruchomości
Lokalizacja, w której się zakochaszNieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie, łączącym sielski spokój z wielkomiejską infrastrukturą:
Identyfikator działki (Geoportal): Nie zwlekaj, aż ktoś sprzątnie Ci tę okazję sprzed nosa. Zadzwoń już dziś, aby umówić się na prezentację działki i poczuć na własnej skórze potencjał tego niezwykłego miejsca! |
| Standard |
![]() ![]() ![]() ![]() |
| Stan prawny | własność |
| Zagosp. działki | częściowo zagospodarowana |