BS1-MS-315157 mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja | Kraków, Dębniki, Osiedle Podwawelskie, Słomiana |
| Rodzaj budynku | blok |
| Pow. całkowita [m2] | 47.30 m² |
| Piętro | 4p |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Liczba pokoi | 3 |
| Cena | 698 000 PLN (14 757 PLN / m²) |
|
3 OSOBNE POKOJE Z BALKONEM UL. SŁOMIANA - OS.PODWAWELSKIE
Tylko w naszym biurze Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 M2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na ul. Słomianej. Rewelacyjna lokalizacja, nieopodal Ronda Grunwaldzkiego. Mieszkanie w dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia się lub delikatnego odświeżenia. |
| Standard |
![]() ![]() ![]() ![]() |
| Opłaty w czynszu | zaliczka na fundusz remontowy, wywóz śmieci, woda/ryczałt na wodę, woda, sprzątanie, ogrzewanie, fundusz remontowy, monitoring, CO, administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd, gaz |
| Rodzaj mieszkania | jednopoziomowe |
| Garaż - mieszkanie | miejsce parkingowe przy budynku |
| Piwnica [m2] | 3,6000 |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Stan prawny | SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW |
| Mies. czynsz admin. | 850 |
| Okna | drewniane |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 47,3000 |
| Rok budowy | 1976 |
| Widok | na podwórko |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | c.o. miejskie |
| Winda | nie |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 4 |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Liczba pokoi | 3 |
| Wysokość pomieszczeń | 2,6000 |
| Podłogi pokoi | parkiet |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Podłoga łazienki | gres |
| Liczba przedpokoi | 1 |